Image
Image
Image
  • 33923030 021

وبلاگ

چاپ کاتالوگ ارزان و فوری

چاپ کاتالوگ ارزان و به صورت فوری یکی از نیازهای ضروری هر واحد صنفی و شرکتی برای معرفی محصولات یا خدمات خود می باشد. بخصوص شرکتهایی که محصولات متنوعی ارایه  می کنند و برای دیدن مشتری نمی توانند همه آنها را یکجا عرضه کنند.برای استعلام  قیمت چاپ کاتالوگ فوری با چاپ اکسیر تماس بگیرید.

چاپ کاتالوگ که از عادی ترین و رایج ترین محصولات چاپی می باشد شامل قوانین و نکاتی است تا بهترین نتیجه از تهیه آن حاصل شود. مواد به کار رفته از جمله نوع کاغذ و تمهیدات چاپی در ارزان یا گران شدن کاتالوگ چاپی نقش مهمی دارند. برای چاپ کاتالوگ ارزان می توان ابتدا به تعداد صفحات مورد نیاز فکر کرد. آیا نیاز به صفحات زیاد برای محصولات است یا با تعداد صفحات کمتر هم می شود ارائه خوبی داشت؟

سپس بر حسب تعداد صفحات باید به نوع کاغذ اندیشید. تعداد صفحات زیاد ایجاب می کند از کاغذهایی با گراماژ پایین تر استفاده شود.گلاسه های 100 و 120 و 135 گرمی پایین ترین نوع برای این کار هستند. گاهی استفاده از گلاسه های گراماژ پایین به زیبایی کار آسیب می رسانند. بهترین کاغذ برای چاپ کاتالوگ همان گلاسه 135 گرمی می باشد که از هر جهت برای چاپ مطمئن است. نوع صحافی از جمله منگنه ساده و منگنه لوپ دار یا چسب گرم هم در ارزان بودن کار و قیمت نهایی کاتالوگ تاثیر فراوانی دارند. بی شک برای تعداد صحات زیاد نمی شود از منگنه سود برد و می بایست کار حتما چسب گرم شود.

چاپ کاتالوگ ارزان

تمهیدات چاپی از جمله یووی موضعی و سلفون و رنگ پنجم و ساختگی و طلاکوب و نقره کوب و غیره هم در پایین بودن قیمت تاثیر دارند.گاه یک روکش یووی می تواند قیمت را تا سی درصد بالا ببرد. بنابراین ابتدا باید دید چه مقدار صفحه باید کار شود و از چه مواد و تمهیداتی برای چاپ کاتالوگ استفاده شود تا کار نهایی تاثیرگذاری بالایی داشته باشد.

تجربه ثابت نموده طراحی خوب و عکاسی با کیفیت از محصولات تاثیر بسیار بیشتری از مراحل و زیباسازی های چاپ دارند.

 سایز کاتالوگ نیز در چاپ کاتالوگ نیز نقش بسزایی دارد. هر چه سایز کاتالوگ کوچک تر کاغذ مصرفی نیز کمتر می باشد . (آ چهار ، خشتی ، آ پنج و ... )

 

تماس با ما

تهران - خیابان جمهوری - نرسیده به ظهیرالسلام - کوچه مراغه ای - ساختمان خلیج فارس - طبقه دوم - واحد 205

مسیر مترو: خط 2 ( ایستگاه بهارستان) یا خط 1(ایستگاه سعدی)

  • dummy 33923030 21 98+

  • dummy 33911717 21 98+

  • dummy33531687 21 98+

  • dummy exirstarco [a] gmail.com

خبرنامه

برای دریافت محصولات و طرح های جدید ایمیل خود را وارد کنید.

Search