Image
Image
Image
  • 33923030 021

چاپ تراکت و بروشور

طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی و بروشور فوری در سایزهای آ5 ، آ4 و .... چاپ اکسیر مجهز به چاپخانه ، صحافی و آتلیه طراحی میباشد. برای استعلام قیمت چاپ تراکت گلاسه و بروشور دو لتی ، سه لتی با چاپ اکسیر تماس بگیرید.

چاپ تراکت گلاسه و بروشور سه لت

تراکت گلاسه یا بروشور شامل مشخصاتی از محصولات و خدماتی هستند که یک شرکت ارائه می دهد و آنها را بهمراه عکس معرفی می کند. تراکت ها معمولا اطلاعات خلاصه تری دارند و در اندازه کوچکتر کاغذ مانند A5 تهیه می گردند.چاپ بروشور ارزان تبلیغاتی معمولا بصورت سه لت یا دو لت انجام می شود . چاپ تراکت گلاسه تبلیغاتی یا فلایر ها ازقیمت چاپ بروشور تبلیغاتی ارزان تر است. کیفیت چاپ بالا در کنار طراحی شیک و مناسب از این کالاهای تبلیغاتی سفیران پر کاربردی برای تبلیغات یک شرکت خواهد ساخت.

 

طراحی بروشور و تراکت تبلیغاتی(فلایر)

شرکت های سفارش دهنده اغلب عکس های گزیده ای از خدمات و محصولات پرفروش . اطلاعاتی از شرکت یا موسسه خود مانند آدرس ، تلفن ، سایت و .... در بروشور تبلیغاتی یا تراکت گلاسه را در طراحی مدنظر دارند.

 

چاپ بروشور

انواع چاپ بروشور و تراکت و نوع کاغذ مصرفی 

برای چاپ بروشور تبلیغاتی اغلب از کاغذ گلاسه 135 گرمی یا 150 گرمی استفاده می شود که بصورت چاپ چهاررنگ می باشد . اما برای چاپ تراکت فوری و  ارزان تر از کاغذ رنگی ( الوان) استفاده می شود که چاپ آن تک رنگ یا دورنگ میباشد. بضی از مشتریان هم برای جذب بهتر تراکت را روی کاغذ گلاسه بصورت چهار رنگ چاپ میکنند تا تراکت شان از کیفیت چاپی بالایی برخوردار باشد. هرچه طراحی بروشور و تراکت حرفه ای تر باشد جذب مشتری بیشتری هم خواهد کرد و بهتر است توسط طراحان چاپ و گرافیک انجام شود.

عوامل مهم در قیمت چاپ تراکت و بروشور سه لتی و دو لتی 

1) کاغذ مصرفی ( گلاسه ، الوان ، تحریر و ... ) 

2) چاپ تک رنگ،چهار رنگ، رنگ پنجم و غیره

3) خدمات جانبی ( سلفون کشی ، طلاکوبی و ... )

4) هزینه طراحی

5) چاپ فوری 

 

 چاپ تراکت گلاسه

 

تماس با ما

تهران - خیابان جمهوری - نرسیده به ظهیرالسلام - کوچه مراغه ای - ساختمان خلیج فارس - طبقه دوم - واحد 205

مسیر مترو: خط 2 ( ایستگاه بهارستان) یا خط 1(ایستگاه سعدی)

  • dummy 33923030 21 98+

  • dummy 33911717 21 98+

  • dummy33531687 21 98+

  • dummy exirstarco [a] gmail.com

خبرنامه

برای دریافت محصولات و طرح های جدید ایمیل خود را وارد کنید.

Search