Image
Image
Image
  • 33923030 021

چاپ کارت ویزیت

طراحی،چاپ کارت ویزیت

چاپ انواع کارت ویزیت خاص،مربعی،لمینیت و ... .برای استعلام قیمت چاپ کارت ویزیت با چاپ اکسیر تماس بگیرید.چاپ کارت ویزیت از آسان ترین و کم هزینه ترین موارد چاپ است.

کارت ویزیت ، کارتی کوچک است که حاوی اطلاعات تماس و ارتباط با شرکتها بوده و با هدف برقراری ارتباط با مشتری یا مخاطب ارائه می گردد.کاغذ آن معمولا از گلاسه دویست و پنجاه گرمی تا سیصد گرمی است و به صورت چهاررنگ انجام می شود.کارت ویزیت ها هم نماد هویت شرکتها هستند.

 

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت باید ساده و شیک بوده و در عین حال معرف کسب و کار شرکت باشد.امروزه دیگر استفاده از عکس روی کارت ویزیت چندان زیبا نیست.این خط ها و رنگها هستند که نقش آفرینی می کنند.به طور مثال رنگهای سرد مثل آبی بیشتر برای شرکتهای صنعتی و رنگهای گرم مثل قرمز برای شرکتهای خدماتی و رنگهای شاد مثل زرد و نارنجی برای شرکتهای مواد غذایی کاربرد دارند. برای طراحی کارت ویزیت شکیل و موثر حتما از طراحان گرافیک کمک بگیرید.

شرکتهای بزرگ معمولا ست کارت ویزیت سفارش داده و اسامی هر کارمند به صورت جداگانه روی کارت چاپ می شود.زیبایی فونت کار شده و طرح و رنگ می تواند اثر گذاری این کارت کوچک تبلیغاتی را دو چندان کند. کارت ویزیت جز کوچکی از ست اداری میباشد.

چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت ها انواع مختلف و سایز متنوعی دارند.کارت ویزیت لمینت و کارت ویزیت کتان و کارت ویزیت سلفون ، کارت ویزیت مربعی تنها چند مورد از انواع بی شمار آن هستند. در چاپ کارت ویزیت هیچگاه خساست به خرج ندهید و کارت ویزیت ارزان قیمت چاپ نکنید زیرا کارت ویزیت نشان دهنده هویت شرکت یا موسسه شما میباشد.

چاپ اکسیر بدلیل داشتن چاپخانه و آتلیه طراحی امکان چاپ فوری کارت ویزیت را در اسرع وقت برای مشتریان فراهم کرده. 

قیمت چاپ کارت ویزیت به موارد زیر بستگی دارد 

1) جنس کارت ویزیت 

2) کارت ویزیت فوری یا غیر فوری 

3) طراحی کارت ویزیت 

4) خدمات جانبی ( طلاکوب ، سلفون،متالایز و ... ) 

چاپ کارت ویزیت

تماس با ما

تهران - خیابان جمهوری - نرسیده به ظهیرالسلام - کوچه مراغه ای - ساختمان خلیج فارس - طبقه دوم - واحد 205

مسیر مترو: خط 2 ( ایستگاه بهارستان) یا خط 1(ایستگاه سعدی)

  • dummy 33923030 21 98+

  • dummy 33911717 21 98+

  • dummy33531687 21 98+

  • dummy exirstarco [a] gmail.com

خبرنامه

برای دریافت محصولات و طرح های جدید ایمیل خود را وارد کنید.

Search