Image
Image
Image
  • 33923030 021

چاپ پوشه تبلیغاتی

فولدر تبلیغاتی یا پوشه 

فولدر یا پوشه وسیله ای است که می توان از طریق آن دسته ای کاغذ با گراماژ متفاوت و اسناد و مدارک را کنار هم نظم و ترتیب داد و گرد آوری کرد. این وسیله یا ابزار یا کار چاپی در عین حال کالایی تبلیغاتی هم به حساب می آید. برای استعلام قیمت طراحی و سفارش فولدر تبلیغاتی و چاپ پوشه اداری با چاپ اکسیر تماس بگیرید. 

 شرکتها می توانند از پوشه مقوایی برای ارائه اسناد و مدارک و لیست قیمت و فاکتور به مشتری هایشان و در عین حال تبلیغ شرکت خود استفاده کنند و ضمنا از جنبه اطلاع رسانی آن هم بهره بگیرند.به عنوان مثال یک صاحب شرکت با ارائه برگه های معرفی محصولات یا خدمات خود یا اسنادی دیگر از جمله توضیحات کارخانه اش یا محصولات وارداتی و غیره در قالب یک فولدر چاپ شده و زیبا و با ظاهری آراسته و موجه علاوه بر اطلاع رسانی صحیح به مخاطبانش قدرت برند و نام تجاری و محصولات خود را هم به رخ خواهد کشید.

 

چاپ فولدر سریع

یا اینکه وقتی برای عقد قرار داد و ارائه فاکتوری به شرکتی مراجعه می کنید، ارائه نسخه مخصوص مشتری تان در یک فولدر یا پوشه چاپ شده با نام تجاری خود و رنگ سازمانی ویژه تان اعتباری خاص به شما و شرکتتان نزد آن مشتری یا طرف حساب خواهد بخشید.بیشترین کاربرد این فولدرهای تبلیغاتی در نمایشگاه های تخصصی هر شغل و صنف خاص مربوط با نوع فعالیت شرکت می باشد. بی شک در آن شرایط فرصت توضیح کامل و جامع به تک تک مخاطبان در اختیارتان نیست و گردآوری اسناد و مدارکی برای توضیحات در کنار کاتالوگ از جمله لیست قیمتها و شرایط فروش در فولدری مجزا کاری عالی و عاقلانه خواهد بود. اما حالا ببینیم فولدر یا پوشه چیست و چه شکل و شمایلی دارد. فولدرهای که با کاغذهای ضخیم گلاسه تولید می شوند به صورتی هستند که اجزا آنها بدون نیاز به چسب یا هر متصل کننده دیگری در هم قفل شوند و بتوان اوراق آزاد را در آنها قرار داد.معمولا در لبه ای که برمی گردد و نگه دارنده کاغذ هاست شیارهایی جهت نگهداری کارت ویزیت هم تعبیه می گردد.گاهی هم فولدر به گونه ای طراحی می شود که برای اتصال حتما باید از چسب صحافی استفاده شود.

انواع فولدر چاپی و پوشه مقوایی 

بهترین سایز برای چاپ فولدر A4 می باشد تا براحتی مدارک و کاغذهای سایز آ4 را بدون تاخوردگی در خود جادهد. ولی برای چاپ فولدر اختصاصی میشود در سایزهای مختلفی طراحی فولدر را انجام داد.

فولدر مدل های مختلفی دارد به طور مثال زونکن اداری ، پوشه ی اداری ، پوشه ای مخصوص مهندسان ، پوشه ی ( فولدر ) جیب دار ، پوشه ی آویز ، پوشه سمیناری ، کلیپ فایل ، پوشه دکمه دار (تبلیغاتی ، طلقی) ، فولدر پلاستیکی، اکسپندینگ فایل و... همگی از انواع پوشه و فولدر محسوب می شوند.فولدری را که برای شرکتتان کاربردی تر است را انتخاب کنید.

این که چه نوع فولدری چاپ کنیم تا مناسب نیازهای تبلیغاتی و کاربردی شرکتمان باشد بستگی به بررسی درست نیازها دارد. به طور مثال باید بررسی کنیم آیا اوراقی که می خواهیم ارائه دهیم مناسب یک فولدر چاپی معمولی هست و در آن جا می گیرد یا نه.یا اینکه اگر این اوراق به هم پیوسته و در قالب کاتالوگ باشند بهتر نیستند؟ یکی از نواقص همیشگی ارائه اسناد در این شکا اینست که برگه برگه بودن آنها کار بررسی را برای مخاطب کمی سخت خواهد کرد و بهتر است از قالبی استفاده شود که مثل زونکن اوراق حداقل اتصالی و پیوستگی ای به هم داشته باشند.

چاپ پوشه مقوایی که اغلب به صورت چهار رنگ و با تصاویری از شرکت انجام می شود جلوه خاص خود را خواهد داشت. می توان برای شیک تر شدن از چاپ تک رنگ و طلاکوب و نقره کوب یا رنگ پنجم چاپی بر روی آن استفاده کرد.

قیمت چاپ پوشه مقوایی به مواری چون چاپ فولدر فوری ، قیمت طراحی فولدر ، نوع گرماژ مقوا و خدمات جانبی بستگی دارد. 

چاپ پ.وشه تبلیغاتی

تماس با ما

تهران - خیابان جمهوری - نرسیده به ظهیرالسلام - کوچه مراغه ای - ساختمان خلیج فارس - طبقه دوم - واحد 205

مسیر مترو: خط 2 ( ایستگاه بهارستان) یا خط 1(ایستگاه سعدی)

  • dummy 33923030 21 98+

  • dummy 33911717 21 98+

  • dummy33531687 21 98+

  • dummy exirstarco [a] gmail.com

خبرنامه

برای دریافت محصولات و طرح های جدید ایمیل خود را وارد کنید.

Search