Image
Image
Image
  • 33923030 021

چاپ دفتریادداشت تبلیغاتی

 خرید دفترچه یادداشت تبلیغاتی

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی از جهاتی همان دفاتر ساده تحریر هستند که کاربردی خاص تری یافته اند. در این دفترچه ها ورق های زیادی برای یادداشت و برگه های برای سررسید یا تقویم سال جاری و هزینه های جاری روزانه و سالانه در نظر گرفته می شود.برای استعلام قیمت با سالنامه اکسیر تماس بگیرید.

چاپ دفترچه یادداشت تبلیغاتی اکثرا به صورت تک رنگ و دو رنگ روی کاغذ تحریر 70 یا 80 گرمی انجام می گیرد و عمدتا رنگ سازمانی شرکت سفارش دهنده چاپ می شود و آرم (لوگو) شرکت به صورت ترام تمامی صفحات چاپ می گردد.

صحافی دفتر یادداشت تبلیغاتی به چند صورت انجام می شود

- فنری 

-دوختی 

-جلدهای معمولی یا فانتزی 

 

خرید دفتریادداشت

 

قیمت چاپ دفتریادداشت 

1) تک رنگ یا دو رنگ بودن چاپ 

2) نوع جلد

3) نوع صحافی

4) کاغذ تحریر و تعداد صفحات

برای چاپ و خرید دفترچه یادداشت تبلیغاتی ارزان باید روی تمامی این عوامل کار کرده و از متریال ساده استفاده نمود.

کاربرد اصلی دفتر یادداشت تبلیغاتی و همچنین تفاوت آن با دفاتر معمولی هدیه بودن آن است. شرکتها از آن به عنوان هدیه پایان سال برای مشتریانشان استفاده می کنند.بنابراین چاپ لوگو شرکتها بر روی جلد دفاتر یادداشت و در نظر گرفتن فضایی برای چاپ لوگو در روی جلد و صفحات و اضافه نمودن صفحات گلاسه تبلیغاتی شرکت به ابتدا امر بسیار مهمی تلقی می گردد. سفارش و خرید دفتریادداشت اختصاصی یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی پایان سال می باشد.

خرید دفتر یادداشت ارزان

چاپ دفترچه یادداشت  اختصاصی

برای چاپ دفترچه یادداشت اختصاصی که تمامی موارد آن به درخواست سفارش دهنده تعیین می گردد می بایست ابتدا درنظر گرفت که برای چنین کاری و مقرون به صرفه بودن آن می بایست تیراژ بالایی برای سفارش داشته باشیم.( دوهزار جلد به بالا).پس از این انتخاب طراحی و چاپ دفتر یادداشت تبلیغاتی و صحافی و سایر مراحل انجام می گیرد.

باید توجه شود که خرید یادداشت تبلیغاتی به هیچ وجه کارایی سررسیدها را ندارند و با آنها متفاوت می باشند.از دیگر دفاتر یادداشت تبلیغاتی می توان به چاپ دفترچه قسط و چاپ دفترچه راهنما نام برد.

تماس با ما

تهران - خیابان جمهوری - نرسیده به ظهیرالسلام - کوچه مراغه ای - ساختمان خلیج فارس - طبقه دوم - واحد 205

مسیر مترو: خط 2 ( ایستگاه بهارستان) یا خط 1(ایستگاه سعدی)

  • dummy 33923030 21 98+

  • dummy 33911717 21 98+

  • dummy33531687 21 98+

  • dummy exirstarco [a] gmail.com

خبرنامه

برای دریافت محصولات و طرح های جدید ایمیل خود را وارد کنید.

Search