Image
Image
Image
  • 33923030 021

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری (سربرگ،کارت ویزیت )، کاتالوگ ، بروشور و تراکت ...

امروزه طراحی گرافیک حوزه وسیعی از جذابیتهای بصری مربوط به محیط کسب و کار را در اختیار خود داده است.دیگر طراحی ساده لوگو شرکتها بر روی کاغذهای ساده برای مشتریان و مخاطبان جذاب نیستند و آنها را تحت تاثیر قرار نمی دهند.

طراحی گرافیک که ابتدا یک هنر صرف بود اکنون بدیهی ترین جزء یا بهتر است است گفته شود مکمل صنعت چاپ به شمار می رود. به وسیله این هنر ما اکنون می توانیم کاتالوگ های شرکتهای تجاری خود را با جذابیتهای فوق العاده زیاد تری به مشتریان خود عرضه کنیم.

بی شک طراحی کارت ویزیت و سربرگ و پاکت یک شرکت که در مجموع ست اوراق اداری گفته می شوند ، باید بسیار شیک و مناسب لنجام شود.  هویت آن شرکت و برند تلقی می گردند و همین نکته ساده تاثیر بسیار زیادی در گرفتن نتیجه مطلوب دارد.بنابراین استفاده و یاری گرفتن از طراحی گرافیک مناسب جهت طراحی اوراق اداری و طراحی کاتالوگ و بروشور شرکتتان به شما کمک خواهد کرد هویتی مناسب و دلخواه برای موسسه تان طراحی نمایید. بهتر است برای این کار چندان سلیقه شخصی را دخالت ندهیم و به طراح گرافیک خود اعتماد نماییم.

قیمت طراحی ست اداری

انتخاب طراح گرافیک مناسب 

اکثر طراحان آلبومی از کارهای قبلی خود دارند که با مراجعه به آنها می توان پی به توانایی هایشان برد. بسیاری از موسسات چاپ ، طراحان خوب و کارآزموده ای در اختیار دارند که می توانند بهتر از کسانی باشند که تنها در دانشگاه درس گرافیک خوانده اند.

برای استعلام قیمت طراحی کاتالوگ،سربرگ، کارت ویزیت،تراکت و بروشور،فولدر و .... با چاپ اکسیر تماس بگیرید.

تماس با ما

تهران - خیابان جمهوری - نرسیده به ظهیرالسلام - کوچه مراغه ای - ساختمان خلیج فارس - طبقه دوم - واحد 205

مسیر مترو: خط 2 ( ایستگاه بهارستان) یا خط 1(ایستگاه سعدی)

  • dummy 33923030 21 98+

  • dummy 33911717 21 98+

  • dummy33531687 21 98+

  • dummy exirstarco [a] gmail.com

خبرنامه

برای دریافت محصولات و طرح های جدید ایمیل خود را وارد کنید.

Search